Milujte se jako bohyně Stačí znát správné cviky na posílení pánevního dna

Posílení pánevního dna


Svaly pánevního dna

Když se na pánevní dno podíváme čistě jako na svaly, pak ho můžeme rozdělit do několika vrstev.

Vnější vrstva má tvar osmičky a probíhá kolem močové trubice, vagíny a konečníku. Střední vrstva se napíná jako trampolína mezi sedacími hrboly a stydkou kostí. Vnitřní vrstva má největší vliv na správné držení těla a podpírá vnitřní orgány. Její součástí je sval lásky, který je důležitý při sexu.


Vítám tě pánevní dno

Ovšem pokud se na pánevní dno budete dívat jenom jako na svaly, které chcete posílit, moc velké výsledky nečekejte.

Pánevní dno ve svém životě nepřivítáte pouze tím, že si několikrát týdně nebo i denně zacvičíte. To je pouze začátek, oslovení a seznámení. To pravé přátelství navážete, když ho začnete vnímat a pracovat s ním každý den, během všedních denních, ale i nevšedních nočních "činnostech" .


Cvičení v leže

Lehněte si na záda, nohy pokrčte v kolenou a ruce nechte ležet volně podél těla. Úplně se uvolněte, zavřete oči, pravidelně dýchejte a začněte aktivovat pánevní dno.

Při správné aktivaci pánevního dna ucítíte zpevnění a zvýšení tlaku v oblasti pánve a spodní části trupu. Zvenku není vidět žádný pohyb. Po každé aktivaci svaly úplně uvolněte a relaxujte.


Balanční cvičení

Lehněte si na záda, nohy pokrčte v kolenou a pánev si podložte overballem nebo balanční čočkou.

Pánev naklopte mírně dozadu (směrem k podložce) a zvedněte obě nohy tak, abyste měla pravý úhel v kyčlích a kolenou. Uvědomte si své pánevní dno a začněte ho postupně aktivovat.


Poznejte své pánevní dno a probuďte v sobě opravdovou sílu ženy

Stačí se přihlásit na workshop o pánevním dnu a začít pravidelně cvičit. Garantuji vám, že změnu pozná i váš partner .Budete v péči fyzioterapeuta

Vašim průvodcem na cestě za pevnějším pánevním dnem bude zkušená fyzioterapeutka Mgr. Martina Nakládalová, která pomohla již desítkám žen a ráda pomůže i vám dostat vaše pánevní dno do lepší kondice.

Stačí 15 minut cvičení denně

Stačí opravdu málo a vaše pánevní dno získá zpět svou ztracenou sílu. Na workshopu se naučíte cviky na posílení pánevního dna, které můžete cvičit v průběhu celého dne, třeba při jízdě v trolejbusu nebo při sezení u počítače.


Nevěříte, že to funguje? Přečtěte si názory žen, které už workshop absolvovaly